biżuteria


Nasze warsztaty i szkolenia

Oferta indywidualna 

Warsztaty rozwojowe

Warsztaty twórcze

Dla firm i instytucji


To połączenie gier planszowych, happeningów ulicznych, gier komputerowych i podchodów harcerskich. Istotą gry miejskiej jest wykorzystywanie przestrzeni miasta, jako ważnego elementu rozgrywki – ulice miasta stają planszą, Burberry Outlet London na której toczy się rozgrywka, a uczestnicy są pionkami
w grze.
Gra osnuta jest wokół pewnej historii. Tematem gier mogą być wydarzenia historyczne, powieści, zagadki kryminalne, zagadnienia lub problemy społeczne oraz historie wymyślone przez autorów gry.
Gra oparta jest o zagadkę i rywalizację. Celem uczestników podzielonych na zespoły jest rozwiązanie zagadki lub odnalezienie „skarbu” i dotarcie do mety (określenie, co w danej grze będzie „skarbem” zależy od fabuły gry).
Żeby rozwikłać tajemnicę lub odnaleźć skarb uczestnicy muszą szukać wskazówek ukrytych realnie przez organizatorów oraz sięgać do informacji, z którymi wcześniej zapoznali się na stronie www gry. Bardzo ważnym elementem jest współpraca całego zespołu. Zaletą gry miejskiej jest też to, że jednocześnie może wziąć w niej udział nawet kilkaset osób.

Wersje gry

Gra może być przeprowadzona w wersji podstawowej (opartej na bazowym scenariuszu). Na życzenie Klienta, w zależności od dysponowanych środków finansowych, fabuła może zostać rozbudowana (np. wprowadzone do gry kostiumy, scenki aktorskie, różne akcesoria związane
z fabułą)